GJESTI - U HALITE

6 138 333 Ogledi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY \u0026 IDEA - Gzim Blakaj
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
instagram.com/gjestt/

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Komentarjev
 • Jo e mir

  Gentrit StolliqiGentrit StolliqiPred 6 urami
 • Super

  Melehat GjureciMelehat GjureciPred 6 urami
 • King eshte ky .

  Valon NezirajValon NezirajPred 8 urami
 • Te lumte gjest shum mire kendon😍❤

  Dardan OmerDardan OmerPred 13 urami
 • Dhefshi😂

  Silira ShaqiriSilira ShaqiriPred 22 urami
 • Super gjesi je i papar

  Luti GuriLuti GuriPred dnevom
 • 😭😭😭😭

  Petrit SokoliPetrit SokoliPred dnevom
 • 🎼🎵🎶👏

  Adelina kuqiAdelina kuqiPred dnevom
 • Kjo ejemja eprfrura dhmplqen shum Love love 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  Arjesa MatajArjesa MatajPred 2 dnevi
 • Kjo kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravo gjesti

  Ela GjidiaEla GjidiaPred 2 dnevi
 • Shumee e miree👌🥰🥰

  Arbenita AMArbenita AMPred 2 dnevi
 • Super 🙏

  Fatos XhaniFatos XhaniPred 3 dnevi
 • of oj for me

  Linda QarriLinda QarriPred 3 dnevi
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡

  Eljona GashiEljona GashiPred 3 dnevi
 • Brravo 💔😂😂

  ilire sherifiilire sherifiPred 3 dnevi
 • O ky osht talent ejj

  D O R E N T I N AD O R E N T I N APred 4 dnevi
 • Elda zemer..... miss you

  Giuseppe De grandisGiuseppe De grandisPred 4 dnevi
 • Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth

  Ardit IslamiArdit IslamiPred 4 dnevi
 • Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐

  Gazment BrahimllariGazment BrahimllariPred 4 dnevi
 • kengetar i mrekullueshem🥺🥺

  Nida DullajNida DullajPred 5 dnevi
 • OZOT SA EBUKUR

  Hagc GavvsgsbHagc GavvsgsbPred 5 dnevi
 • E di edhe un jam e thyer

  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjariRoeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjariPred 5 dnevi
 • Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

  Al_flor GameAl_flor GamePred 6 dnevi
 • O zot sa te bukur e ke zerin

  Robert MustafarajRobert MustafarajPred 6 dnevi
 • Qeyrudacjbjfkid

  Festim KastratiFestim KastratiPred 6 dnevi
 • 😒💓

  Shqipe ShiraShqipe ShiraPred 6 dnevi
 • 😍😍😍😍

  Ana KungulliAna KungulliPred 6 dnevi
 • Wow ca kenge me e bukura ne bote

  TheWitherBoy 396TheWitherBoy 396Pred 7 dnevi
 • Se zemra se lejka❤🥺

  AulonaAulonaPred 7 dnevi
 • 👏👏👏👏👏👏🌝

  Erisa Duda Erisa dudaErisa Duda Erisa dudaPred 7 dnevi
 • His voice omg 🥺😍

  doliio volaydoliio volayPred 7 dnevi
 • ❤dkbhd

  Festim KastratiFestim KastratiPred 7 dnevi
 • Kjo kenge me Ben per te qare

  Hagc GavvsgsbHagc GavvsgsbPred 7 dnevi
 • Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

  Enriko BraciEnriko BraciPred 7 dnevi
 • Bravo je me i miri 😇😇😇😇

  Erzan QejvaniErzan QejvaniPred 7 dnevi
  • slhttp.info/dron/video/uK2vpa2Hoc9syZI.html

   doliio volaydoliio volayPred 7 dnevi
 • Like pa arsye se e meriton☺✌

  AnaAnaPred 7 dnevi
 • The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

  niddg viiutniddg viiutPred 7 dnevi
 • Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

  Hagc GavvsgsbHagc GavvsgsbPred 8 dnevi
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

  ArtoneBoSSArtoneBoSSPred 8 dnevi
 • 3r2

  Shyrete ShahinajShyrete ShahinajPred 8 dnevi
  • slhttp.info/dron/video/qm3beeBsaKiFrMk.html

   niddg viiutniddg viiutPred 7 dnevi
 • Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

  gioyu comigioyu comiPred 8 dnevi
 • 😊

  Serjan HysajSerjan HysajPred 9 dnevi
 • Najs je o gjest

  Serjan HysajSerjan HysajPred 9 dnevi
 • Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

  sokin jonsokin jonPred 9 dnevi
 • shum e bukur kjo kenge

  Meri TozajMeri TozajPred 9 dnevi
  • 🥰

   gioyu comigioyu comiPred 8 dnevi
 • Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

  Hysnije _shHysnije _shPred 9 dnevi
 • slhttp.info/dron/video/uK2vpa2Hoc9syZI.html

  FLORDIFLORDIPred 9 dnevi
  • uau ca zeri mrekulli

   sokin jonsokin jonPred 9 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Hasim AdemiHasim AdemiPred 10 dnevi
 • the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

  Gjystina MarkuGjystina MarkuPred 10 dnevi
 • 💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

  Medina SuloMedina SuloPred 10 dnevi
 • 😍

  Kujtim LamajKujtim LamajPred 10 dnevi
 • Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

  Admir LamaAdmir LamaPred 11 dnevi
 • slhttp.info/dron/video/qm3beeBsaKiFrMk.html

  Infotech InfotechInfotech InfotechPred 11 dnevi
 • Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

  Ebubeker AliEbubeker AliPred 12 dnevi
 • Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjariRoeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjariPred 12 dnevi
 • I gsis0 y1❤❤❤❤

  Melihate PreshevaMelihate PreshevaPred 12 dnevi
 • Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

  Daniela AsmadhiDaniela AsmadhiPred 12 dnevi
 • 🥰

  sara xhepa😍sara xhepa😍Pred 12 dnevi
 • 😍😍😍

  Simina CovaciSimina CovaciPred 12 dnevi
 • ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

  Juliana PumoJuliana PumoPred 12 dnevi
 • uau ca zeri mrekulli

  Shabane EleziShabane EleziPred 12 dnevi
 • Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

  Adnan MaqiAdnan MaqiPred 12 dnevi
 • 🇦🇱❤🇷🇴

  MiraMiraPred 12 dnevi
 • 🇦🇱❤🇵🇱

  Karolina MietkiewiczKarolina MietkiewiczPred 12 dnevi
 • 💔😔

  FF MARAJANFF MARAJANPred 13 dnevi
 • SAD

  JuSt PsYcHoJuSt PsYcHoPred 13 dnevi
 • Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

  Albion OlluriAlbion OlluriPred 13 dnevi
 • Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

  Andy HodaAndy HodaPred 13 dnevi
 • Super kenge

  Mirela PenguMirela PenguPred 13 dnevi
 • Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

  yuoop nokeyuoop nokePred 13 dnevi
 • 🙂🥺👍👍👍👍👍

  Elisabeta QiraElisabeta QiraPred 14 dnevi
 • halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

  bilinas minibilinas miniPred 14 dnevi
 • sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

  sigrida cikusigrida cikuPred 14 dnevi
 • Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

  Gazment BrahimllariGazment BrahimllariPred 14 dnevi
  • Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

   yuoop nokeyuoop nokePred 13 dnevi
 • Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

  Carpe DiemCarpe DiemPred 15 dnevi
 • Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

  Rifat ZulfajRifat ZulfajPred 15 dnevi
 • Te lumt goja😀

  Fadili MurTiFadili MurTiPred 15 dnevi
 • Cfare do të thotë U HALITE?

  Video InteresanteVideo InteresantePred 15 dnevi
 • 🎶❤gjesti

  Fabian BurinaFabian BurinaPred 15 dnevi
 • Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

  Agim LikajAgim LikajPred 15 dnevi
 • Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

  Flamur DautiFlamur DautiPred 15 dnevi
 • Veq vazhdo shum mir 💪💪

  Flamur DautiFlamur DautiPred 15 dnevi
 • super hit

  Eltina ZenelEltina ZenelPred 15 dnevi
 • bebe boss je te dua nga diamant bislimi

  Lutfije BislimiLutfije BislimiPred 16 dnevi
 • 🔥🔥🔥

  Elma ElmaElma ElmaPred 16 dnevi
 • Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

  Armando AliuArmando AliuPred 16 dnevi
 • Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

  Vjollca BallaVjollca BallaPred 16 dnevi
 • Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

  Tik tok starTik tok starPred 16 dnevi
 • Bravo Gjesti ma Mir be bot

  Sina MobishdSina MobishdPred 16 dnevi
 • Ky eshte nje kengetar super

  Rijad KasamajRijad KasamajPred 17 dnevi
 • Un

  Arian TopalliArian TopalliPred 17 dnevi
 • 😢😢🥰💔💘

  elmedin jusufielmedin jusufiPred 17 dnevi
 • Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

  FF LIDERFF LIDERPred 17 dnevi
 • Keng ma e mira ne bot

  Tuana GerbeshiTuana GerbeshiPred 17 dnevi
 • SUPER

  vini hykavini hykaPred 18 dnevi
 • Ash nje kang shum e bukur

  Alesia AvdulajAlesia AvdulajPred 18 dnevi
 • His voice omg 🥺😍

  Maz BMaz BPred 18 dnevi
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Ken NecheeKen NecheePred 18 dnevi
 • bravo👏🏻👏🏻👏🏻

  minivere kallabaminivere kallabaPred 18 dnevi
 • E paska pas femnen e fort KY gjesti perqata hiti fort

  rima pirecirima pireciPred 18 dnevi
SLhttp